Zespół Interu Miami, w składzie z gwiazdami takimi jak Lionel Messi i Luis Suárez, przegrał w Seattle z Sounders 0:3 w finale Pucharu Ligi w Ameryce Północnej. Mimo wysokiego potencjału drużyny, wynik meczu zaskoczył wielu kibiców. Po zakończeniu spotkania doszło do kontrowersyjnego incydentu, w którym Suárez opluł jednego z trenerów rywali. Jakie są Wasze przemyślenia na temat tego meczu oraz zachowania urugwajskiego napastnika?