Kupiłem ostatnio Samsunga Galaxy S24 Ultra i teraz zastanawiam się, czy to był dobry wybór. Z jednej strony, jego specyfikacja wygląda imponująco, ale z drugiej, słyszałem mieszane opinie na temat jego wydajności i trwałości. Czy ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie są rzeczywiste plusy i minusy tego modelu? Czy warto zainwestować w ten telefon, czy lepiej poszukać czegoś innego?