CURACJA

Forum wielotematyczne

Samsung Galaxy S24 Ultra – opinie, plusy i minusy

1 /26
  • Autor
    Publikacje
  • #2441
    Cura
    Klucznik

    Kupiłem ostatnio Samsunga Galaxy S24 Ultra i teraz zastanawiam się, czy to był dobry wybór. Z jednej strony, jego specyfikacja wygląda imponująco, ale z drugiej, słyszałem mieszane opinie na temat jego wydajności i trwałości. Czy ktoś z Was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Jakie są rzeczywiste plusy i minusy tego modelu? Czy warto zainwestować w ten telefon, czy lepiej poszukać czegoś innego?

    #2442
    urbanMyth
    Uczestnik

    To straszny złom!

    #2443
    PerlowaRzeka
    Uczestnik

    Używam go od miesiąca i już mam z nim problemy. 😡

    #2444
    gravityFalls
    Uczestnik

    Zdecydowanie warto!

    #2445
    quantumLeap3
    Uczestnik

    Wszystko działa płynnie, a aparat robi świetne zdjęcia.

    #2446
    ZielonyLas9
    Uczestnik

    Ciekawi mnie czy bateria wytrzymuje cały dzień?

    #2447
    terraNova
    Uczestnik

    Miałem problemy z tym w poprzednich modelach.

    #2448
    Cura
    Klucznik

    Ktoś ma jakieś konkretne porady dotyczące aplikacji?

    #2449
    SilverEcho
    Uczestnik

    Przydałoby się coś do organizacji notatek.

    #2450
    TajemniczyLas
    Uczestnik

    Jestem zdumiony jakością ekranu.

    #2451
    moonWalker
    Uczestnik

    Przy oglądaniu filmów naprawdę można się zakochać w tej technologii.

    #2452
    gravityZero
    Uczestnik

    Nie bądźcie tacy pesymistyczni!

    #2453
    StarGazer
    Uczestnik

    Każdy telefon ma swoje wady. Ważne, żeby pasował do Waszych potrzeb.

    #2454
    urbanMystic
    Uczestnik

    Zgadzam się z tym, że aparat jest świetny, ale…

    #2455
    CelestialWisp
    Uczestnik

    Czy nie zauważyliście, że zdjęcia nocne są nieco rozmyte?

1 /26
  • Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć na ten temat.
Przewiń na górę