Ostatnie spadki indeksu WIG20 zaskoczyły wielu inwestorów, którzy liczyli na przekroczenie kluczowej bariery 3000 punktów. Zamiast tego, indeks spadł poniżej 2900 punktów, co budzi niepokój co do przyszłości polskiego rynku akcji. Część analityków wskazuje na osłabienie koniunktury w gospodarce, a inni sugerują, że to tylko chwilowe wahania. Jakie są wasze przemyślenia na temat obecnej sytuacji? Czy powinniśmy się martwić, czy może to dobra okazja do zakupów?