Co zrobić, aby powiększyć piersi? Poznaj najlepsze metody na większy biust

Uroda to element, który dla kobiet jest niezwykle istotny. Panie potrafią wydawać mnóstwo pieniędzy na ubrania, kosmetyki i… zabiegi medycyny estetycznej. Wszystko po to, by wyglądać atrakcyjniej i podobać się mężczyznom. Bardzo ważnym, a dla wielu najważniejszym elementem kobiecej urody jest biust. Nie dziwi zatem fakt, że to właśnie zabiegi modelujące piersi znajdują się na pierwszych miejscach jeśli chodzi o ich popularność.

Co zrobić, aby powiększyć biust?

W dzisiejszych czasach medycyna oferuje kilka rozwiązań pozwalających na efektywne powiększenie piersi. Zabiegi medycyny estetycznej, tabletki czy ćwiczenia? Które rozwiązanie wybrać? Poznaj nasze TOP 3 jeśli chodzi o modelowanie biustu.

  1. LIPOMODELING Lipomodeling to powiększanie biustu przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Dające niezwykle naturalne efekty rozwiązanie jest coraz bardziej popularne. Dzięki temu zabiegowi pacjentka zyskuje nie tylko większy biust, ale także może się pozbyć tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pośladków czy ud. Zabieg tego typu cechuje się nie tylko wysoką skutecznością. Jest także w pełni bezpieczny. Wszakże, wszczepiany materiał pochodzi z naszego organizmu. Jedyną wadą jest to, że efekty zwykle nie są do końca przewidywalne. Zależą one bowiem od poziomu przyswajalności tkanki tłuszczowej.
  2. KWAS HIALURONOWY Jednym z zabiegów o małej inwazyjności jest aplikacja preparatu opartego o kwas hialuronowy. To substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Dlatego też jej wszczepienie nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Preparat aplikowany jest cienka igłą. Okres rekonwalescencji nie przekracza kilku tygodni. Metoda ta ma jedną wadę, a konkretniej – nie jest trwała. Efekty zwykle utrzymują się do 30 miesięcy.
  3. IMPLANTY PIERSIOWE Sporym zainteresowaniem cieszy się również najbardziej inwazyjne rozwiązanie, a mianowicie – wszczepienie implantów piersiowych. To metoda, której największą zaletą jest jej efektywność i dożywotnia trwałość. Rozwiązanie te pozwala pacjentce swobodnie wybrać kształt, wielkość oraz jędrność nowych piersi.

Alternatywne rozwiązania na większe piersi

Zabiegowe formy powiększania biustu to nie wszystko. Piersi można powiększyć także mniej inwazyjnymi metodami. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się różnego rodzaju suplementy diet. Tego typu preparaty zwykle opierają skład o fitoestrogeny – roślinne hormony. Ponadto, zastosowanie znajdują różnego rodzaju diety, ćwiczenia oraz masaże ujędrniające. Niestety, w przeciwieństwie do zabiegów medycyny estetycznej, wyżej wymienione metody nie dają żadnej gwarancji jeśli chodzi o efekty powiększania.

Warto jednak korzystać z alternatyw, gdyż koszt realizacji takowych zabiegów jest znacznie niższy. Dla przykładu – preparat ProBreast Plus (jeden z najlepszych dostępnych środków na rynku) kosztuje około 200-300zł. Z kolei za zabieg (lipomodeling, kwas hialuronowy lub implanty piersiowe) musimy zapłacić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Różnica jest zatem ogromna.

Wybierając preparaty warto sprawdzać ich opinie, oceny oraz miejsca w niezależnych rankingach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *