Ile można schudnąć stosując zieloną herbatę?

W dobie dziesiątek reklam różnych środków wspomagających procesy odchudzania, zielona herbata wydaje się być nieco zapomniana. Czy słusznie? Czy faktycznie inne środki są skuteczniejsze od naparu z zielonej herbaty? Zielona herbata – niereklamowana, niedoceniana, ale skuteczna? Kosztuje 5-10 złotych i dostać ją można w każdym sklepie spożywczym. Zielona herbata, bo o niej mowa to środek, który nie jest reklamowany jako „złoty preparat na odchudzanie”. Mimo tego, dużo ludzi z wielką ochotą z niej korzysta. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna – po prostu jest skuteczna.

Zielona herbata i jej właściwości

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że zielona herbata stanowi specyfik skuteczny. Udowodniono to wielokrotnymi badaniami i testami. Zielona herbata wykazuje liczne właściwości pro-zdrowotne, do najważniejszych z nich zaliczamy:

  • Wspomaga pracę całego układu trawiennego

  • Przyśpiesza metabolizm

  • Usprawnia pracę układu krwionośnego (poprawia krążenie)

Według licznych teorii zielona herbata odpowiedzialna jest również za ograniczenie łaknienia. Środek na odchudzanie, czy suplement pro-zdrowotny Liczne właściwości zielonej herbaty sprawiają, że korzystać z niej mogą nie tylko osoby, które pragną schudnąć. Z powodzeniem może być wykorzystywana w celu poprawy kondycji całego organizmu. Co najważniejsze – zielona herbata jest skuteczna. I wcale nie chodzi tu o wyniki badań. Skuteczność zielonej herbaty potwierdzana jest przez zadowolonych użytkowników. Poniżej prezentujemy wybrane opinie naszych czytelników na temat zielonej herbaty.

Ile można schudnąć stosując zieloną herbatę?

Oczywistym jest, że w każdym przypadku efektywność zielonej herbaty może być różna. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż kluczowymi procesami odchudzającymi nie jest stosowanie suplementów, a dieta oraz trening. Suplement jak sama nazwa wskazuje to forma uzupełnienia diety. Skuteczność zielonej herbaty jest zatem pojęciem względnym. Można jednak określić ją procentowo.

Regularne stosowanie tego środka pozwala na redukcję wagi o 20-30% większą. Innymi, słowy – odchudzanie będzie o kilkadziesiąt procent szybsze. Zaletą zielonej herbaty jest fakt, iż nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Wręcz przeciwnie. Jej stosowanie to gwarancja poprawy zdrowia. Wszak, zielona herbata działa kojąco na wszelkiego rodzaju urazy oraz wspomaga pracę układu krążeniowo-naczyniowego.

JacekR87 napisał: Zielona herbata to środek, który piję każdego dnia. Nie zmieniałem radykalnie diety, a i tak udaje mi się zrzucać około 3 kilogramów na miesiąc. Myślę, że to wynik, którego nie osiągnąłbym z żadnym innym środkiem. Co więcej – za preparat płacę około 8 złotych miesięcznie (dwa opakowania po 30 saszetek), czyli odchudzanie kosztuje mnie tyle co nic.

MałaZgaga napisała: Odchudzanie z zieloną herbatą jest skuteczne. Korzystam z naparów od dobrych kilku miesięcy. Po schudnięciu 6 kilogramów, stosuję zieloną herbatę w celu stabilizacji pracy układu trawiennego i to okazuje się naprawdę skuteczne.

Monika95 napisała: Zieloną herbatę stosuję od niedawna, ale jej właściwości przerosły moje oczekiwania. Nie sądziłam, że tak tani środek może być tak skuteczny. Wszystkim tym, którzy wahają się czy z niego skorzystać – jak najbardziej polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *