Tabletki na powiększenie penisa. Które wybrać?

Czy wiesz, że nawet 40% mężczyzn może mieć tzw. kompleks małego penisa? Panowie, głównie w wieku od 16 do 30 lat, bardzo często czują pewnego rodzaju niezadowolenie z rozmiarów swojego penisa. Co ciekawe, dotyczy to nawet tych mężczyzn, których matura obdarzyła dosyć sowicie.

Zdaniem seksuologów: czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Większość seksuologów w tej kwestii jest zgodna – rozmiar penisa nie ma absolutnie żadnego znaczenia, przynajmniej jeśli chodzi o kwestie fizjologicznej możliwości zaspokojenia partnerki. Wynika to z faktu, iż do pełnej penetracji pochwy wystarczy prącie o długości 10 centymetrów. Taka jest bowiem naturalna głębokość pochwy. Rzecz jasna, może ona ulegać zwiększeniu (pogłębieniu), ale tylko wtedy gdy zachodzi taka konieczność (na skutek stymulacji głębokość pochwy może być ponad dwukrotnie większa).

Podobne wnioski można wysunąć po badaniu doktora Franckena, który zapytał 375 aktywnych seksualnie kobiet czy rozmiar penisa ma znaczenie. Co ciekawe, tylko 1% Pań uznało, że penis i jego długość to jest kluczowy. Z kolei 20% Pań stwierdziło, że rozmiar penisa ma znaczenie. Pozostałe kobiety uznały, że długość członka jest niezbyt ważna (55%) lub całkowicie nieistotna (23%).

Kompleks małego penisa – jak sobie z nim radzić?

Rozwiązaniem problemów bez wątpienia może być wizyta u specjalisty – seksuologa. Niestety, na takową decyduje się niewielu mężczyzn. Wynika to z faktu, iż kompleks ten jest niesamowicie krępujący.

Panowie z większą ochotą postanawiają na własną rękę, dyskretnie powiększyć prącie. Wykorzystują w tym celu suplementy diety, specjalistyczne pompki do penisa.

Mało tego, niektórzy mężczyźni idą o krok dalej i poddają się rozmaitym zabiegom medycyny estetycznej, m.in.: operacji nacięcia więzadeł wieszadłowych oraz wypełnianiu prącia kwasem hialuronowym. Powyższe metody są jak najbardziej skuteczne, ale czy konieczne?

Tabletki na powiększanie penisa

Jako że odpowiedź na pytanie „Czy rozmiar penisa ma znaczenie ?” – nie jest jednoznaczna, pragniemy zarekomendować nieinwazyjne rozwiązanie – tabletki na powiększanie penisa.

Jedno jest pewne – kobiety zwracają uwagę na rozmiar penisa. Choć otwarcie o tym nie mówią, to – penis i jego wielkość ma dla nich znaczenie. Warto przy tym zaznaczyć, że niekoniecznie partner z mniejszym penisem jest gorszym kochankiem, ale „pierwsze wrażenie” jest dosyć istotne.

Jeśli chcesz być pewniejszy siebie – skorzystaj z recenzji najlepszego według opinii internautów produktu na powiększanie penisa.

Member XXL – lider rankingów

Member XXL to produkt, który we wszelkich rankingach skuteczności zajmuje pierwsze miejsce. Wszystko za sprawą innowacyjnego połączenia w pełni naturalnych składników:

  • ekstraktu z cytryńca chińskiego
  • ekstraktu z korzenia żeń-szenia
  • ekstraktu z szafranu
  • ekstraktu z pieprzu czarnego

Badania dowiodły, że połączenie tych składników może doprowadzić do wzrostu penisa o nawet 9 centymetrów. Więcej na temat Member XXL przeczytasz tutaj: https://sferaintymna.pl/member-xxl/.

Member XXL – opinie

Member XXL to tabletki, które cieszą się świetną opinią. W Internecie trudno o negatywne recenzje tego produktu. Mężczyźni zazwyczaj chwalą się wzrostami wynoszącymi od 3-5 centymetrów po kuracji trwającej od 1 do 3 miesięcy. Niekiedy można trafić na recenzje mówiące o nawet 9 centymetrowych wzrostach.

Member XXL – czy to jest bezpieczne?

Member XXL to produkt zarejestrowany w Polsce jako naturalny suplement diety. Jego stosowanie jest w pełni bezpieczne, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Producent daje gwarancję skuteczności (w przypadku braku efektów zwraca pieniądze).

Member XXL – cena, gdzie kupić?

Zakup MemberXXL możliwy jest za pośrednictwem witryny producenta (memberxxl.pl). Koszt preparatu to 159 złotych za opakowanie na jeden miesiąc. Trzeba przyznać, że jak za tak dobre efekty to niewiele. Warto zauważyć, że producent gwarantuje satysfakcję – w przypadku jej braku zwraca zainwestowane pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *