CURACJA

Forum wielotematyczne

Brak transmisji obchodów 45. rocznicy Porozumień Sierpniowych przez TVN24

1 /4
  • Autor
    Publikacje
  • #113363
    Wojciech
    Uczestnik

    W miniony weekend odbyły się obchody 45. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych w Gdańsku, które nie zostały jednak transmitowane przez stację TVN24. Organizatorzy uroczystości, czyli NSZZ 'Solidarność’, odmówili akredytacji, co uniemożliwiło stacji relacjonowanie wydarzenia. TVN24 w swoim oświadczeniu wyjaśniło, że nie chcą pokazywać tego, co transmitować będzie prawicowa stacja związana z PiS. Decyzja ta stawia pytania o obiektywność mediów i ich rolę w relacjonowaniu ważnych wydarzeń historycznych.

    #113364
    Hilario
    Uczestnik

    Znowu polityka wkracza w miejsca, gdzie nie powinna.

    #113365
    Franciszek
    Uczestnik

    Dziwne czasy, w których żyjemy, kiedy media nie mogą pokazać ważnych rocznic. 😒

    #113366
    Hyman
    Uczestnik

    Szkoda, że nie udało się zrealizować tego wydarzenia w pełni. Być może warto pomyśleć o alternatywnych platformach transmisyjnych, które mogłyby przejąć takie relacje w przyszłości? Może warto rozważyć kanały internetowe lub współpracę z niezależnymi mediami, które będą w stanie pokazać wydarzenie w obiektywny sposób. Żyjemy w czasach, w których dostęp do informacji powinien być priorytetem.

1 /4
  • Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć na ten temat.
Przewiń na górę