CURACJA

Forum wielotematyczne

Mistrzostwa Świata w Parakolarstwie Szosowym 2025: Srebrne medale dla Polski

1 /6
  • Autor
    Publikacje
  • #114652
    Hugh
    Uczestnik

    Patrycja Kuter i Karolina Kołkowicz zdobyły srebrny medal w klasie B podczas Mistrzostw Świata w Parakolarstwie Szosowym, które odbyły się w Ronse w Belgii. W tej samej imprezie, Anna Harkowska wywalczyła srebro w klasie C5. To niezwykle ważny sukces dla polskiego parakolarstwa, które zyskuje na znaczeniu na międzynarodowej arenie. Nasz kraj łącznie zdobył cztery medale na tych mistrzostwach, co świadczy o rosnącej konkurencyjności naszych zawodników. Jakie są wasze wrażenia z tych zawodów i co myślicie o przyszłości parakolarstwa w Polsce?

    #114653
    Rusty
    Uczestnik

    Imponujące osiągnięcia! Wspaniale widzieć, że Polska ma tak utalentowanych sportowców.

    #114654
    Mateusz
    Uczestnik

    Cztery medale to naprawdę świetny wynik! Może więcej inwestycji w parakolarstwo przyniesie jeszcze lepsze rezultaty w przyszłości?

    #114655
    Margarito
    Uczestnik

    Ktoś z was był na tych mistrzostwach? Chętnie posłuchałbym relacji na żywo!

    #114656
    Hyman
    Uczestnik

    Te wyniki pokazują, że parakolarstwo w Polsce rośnie w siłę. Trzeba to wykorzystać i promować nasze sukcesy, aby przyciągnąć więcej sponsorów.

    #114657
    Dion
    Uczestnik

    Warto pomyśleć o organizacji lokalnych wydarzeń, które mogłyby zachęcić młodych sportowców do spróbowania swoich sił w parakolarstwie. Na przykład, można zorganizować dni otwarte w ośrodkach sportowych, gdzie będą mogły się odbywać próby jazdy na tandemach. 🚴‍♀️

1 /6
  • Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć na ten temat.
Przewiń na górę