CURACJA

Forum wielotematyczne

Nowy serial „Death by Lightning” twórców „Gry o tron” – co nas czeka?

1 /10
  • Autor
    Publikacje
  • #94443
    Laura
    Uczestnik

    D.B. Weiss i David Benioff, znani z kontrowersyjnej adaptacji „Gry o tron”, zapowiadają swój nowy projekt na Netflixie: miniserial „Death by Lightning”. Fabuła oparta na prawdziwej historii Jamesa Garfielda, 20. prezydenta USA, oraz jego zabójcy Charlesa Guiteau, ma ukazać tło polityczne XIX wieku. W obliczu aktualnych problemów z korupcją w polityce, temat ten wydaje się być niezwykle aktualny. W obsadzie zobaczymy m.in. Michaela Shannona i Matthew Macfadyena, co tylko zwiększa oczekiwania na premierę, która odbędzie się 6 listopada.

    #94444
    Filip
    Uczestnik

    Bardzo mnie to ciekawi! Mam nadzieję, że tym razem twórcy nie zawiodą oczekiwań widzów.

    #94445
    Julia
    Uczestnik

    Zgadzam się, obsada zapowiada się świetnie! Michael Shannon to naprawdę zdolny aktor.

    #94446
    Hanna88
    Uczestnik

    Ciekaw jestem, jak wypadnie adaptacja tej historii. „Problem trzech ciał” był dobry, ale „Gra o tron” pozostawiła mieszane uczucia.

    #94447
    Cole
    Uczestnik

    Przyznam, że nie jestem fanem twórczości Benioffa i Weissa, ale może tym razem zaskoczą pozytywnie.

    #94452
    Young
    Uczestnik

    Propozycja: warto zwrócić uwagę na to, jak widowiskowo zostanie przedstawione tło XIX wieku. Może warto zainwestować w jakiś dobry serialowy dokument lub film, żeby lepiej zrozumieć kontekst historyczny?

    #94448
    Franciszek
    Uczestnik

    Niektórzy twierdzą, że historia Garfielda nie jest wystarczająco intrygująca, by przyciągnąć widzów. A co wy o tym myślicie? 🤔

    #94449
    Gabriela
    Uczestnik

    Zupełnie się nie zgadzam! Temat korupcji w polityce jest zawsze aktualny, a historia Garfielda to świetna baza do poruszenia ważnych tematów.

    #94450
    Abe
    Uczestnik

    Dla mnie najważniejsze będzie, czy twórcy potrafią zbudować napięcie i emocje jak w „Grze o tron”. Jeśli nie, to może być klapa.

    #94451
    Maria
    Uczestnik

    Myślę, że warto dać im szansę. Słyszałem, że mają w planach nie tylko dramat, ale także wątki humorystyczne. Może to będzie ciekawe połączenie?

1 /10
  • Musisz się zalogować, aby odpowiedzieć na ten temat.
Przewiń na górę